Tutorial4Free
Registrujte se na forum, ceka vas mnogo zanimljivih i korisnih stvari. REGISTRACIJA je veoma brza i jednostavna, NIJE POTREBNO aktivirati nalog, samo unesite podatke, ULOGUJTE se i uživajte......Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Tutorial4Free
Registrujte se na forum, ceka vas mnogo zanimljivih i korisnih stvari. REGISTRACIJA je veoma brza i jednostavna, NIJE POTREBNO aktivirati nalog, samo unesite podatke, ULOGUJTE se i uživajte......Very Happy
Tutorial4Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JakaSifra
Jaka Sifra
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Razmena seminarskih radova - Gotovi seminarski | diplomski | maturalni
Tri omiljena broja EmptyUto Apr 24, 2012 10:47 pm od seminarski

» vulica
Tri omiljena broja EmptyPon Apr 02, 2012 1:34 pm od vulica

» Kako da napravite katalog filmova
Tri omiljena broja EmptySub Mar 31, 2012 1:27 pm od DonMilan

» Kako skinuti pesmu sa Youtube-a?
Tri omiljena broja EmptySub Mar 31, 2012 1:26 pm od DonMilan

» Kako da listate PDF dokument kao časopis
Tri omiljena broja EmptySub Mar 31, 2012 1:26 pm od DonMilan

» KAKO DA prijavite lažan facebook profil
Tri omiljena broja EmptySub Mar 31, 2012 1:25 pm od DonMilan

» Dodavanje vodenog žiga u Wordu
Tri omiljena broja EmptyČet Mar 01, 2012 3:28 am od DonMilan

» Kako da numerišete od 3 stranice u Wordu
Tri omiljena broja EmptyČet Mar 01, 2012 3:27 am od DonMilan

» Word tutorijali - Promena veličine slova: mala u VELIKA
Tri omiljena broja EmptyČet Mar 01, 2012 3:26 am od DonMilan

JakaSifra
Jaka Sifra

Tri omiljena broja

2 posters

Ići dole

Tri omiljena broja Empty Tri omiljena broja

Počalji od dusan2309 Sre Feb 17, 2010 11:55 pm

Izuzetno povoljni razgovori sa tri omiljena mt:s broja!

Usluga tri omiljena broja namenjena je 064 i 065 prepaid korisnicima, dok tri odabrana broja mogu biti bilo koja tri 064/065/066 prepaid i/ili postpaid broja.

Pretplata za ovu uslugu je 299,00 dinara i plaća se, nakon izvršene prijave, sa Vašeg prepaid računa. Pretplata uključuje 30 dana razgovora sa tri omiljena broja po ceni od 0 dinara po minutu, u periodu od 0:00h do 24:00h. Cena uspostave veze je 1,50 dinara.

Definisanje prva tri omiljena mt:s broja je besplatno. Svaka promena nakon tri besplatna definisana broja naplaćuje se po ceni od 100,00 dinara.

Aktivacija tri omiljena broja isključuje korišćenje Friends & Family (F&F) usluge i usluge Prepaid najdraži broj. Ranije definisani F&F brojevi biće sačuvani i automatski aktivirani nakon prestanka korišćenja usluge tri omiljena broja.

Napomena: Cene ne uključuju PDV i porez na upotrebu mobilnog telefona. Telekom Srbija zadržava pravo promene navedenih uslova.

Aktivacija

Da biste se prijavili za uslugu Tri omiljena broja dovoljno je da pošaljete SMS poruku na broj 687 sa tekstom:
TRI
Cena SMS poruke je 2,2 dinara bez poreza.

Nakon uspešno izvršene prijave, dobićete povratnu poruku sa jednostavnim instrukcijama za definisanje tri mt:s broja po Vašem izboru.

Ukoliko, po isteku pretplate, imate dovoljno kredita na prepaid računu, Vaši omiljeni brojevi biće automatski aktivirani, a pretplata obnovljena za naredni period od 30 dana.

Naravno, u svakom trenutku, ukoliko to želite, možete izvršiti deaktivaciju:
Slanjem SMS poruke na broj 687 sa tekstom:
STOP
Pretplata za uslugu tri omiljena broja Vam neće biti obnovljena za naredni period od 30 dana, s tim što povoljnosti razgovora sa omiljenim brojevima možete da koristite do isteka aktuelne pretplate i
Slanjem SMS poruke na broj 687 sa tekstom:
STOP <razmak> SAD
U ovom slučaju korišćenje omiljenih brojeva biće obustavljeno odmah po slanju poruke i nećete moći da koristite uslugu tri omiljena broja tokom preostalog perioda do isteka aktuelne pretplate.

Ukoliko izvršite deaktivaciju usluge ili u trenutku isteka pretplate nemate dovoljno kredita da bi Vam usluga bila automatski aktivirana za naredni period od 30 dana, a želite da opet koristite povoljnosti razgovora sa tri omiljena broja, potrebno je da ponovite proces prijave.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/dodatna_usluga_Tri_omiljena_broja.html

dusan2309
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 293
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Tri omiljena broja Empty Re: Tri omiljena broja

Počalji od DonMilan Sub Feb 20, 2010 3:04 am

ovo se bas isplati, ja imam jedan omiljen broj i to traje jedno 4 meseca, dosta se isplati
DonMilan
DonMilan
Admin
Admin

Broj poruka : 1515
Datum upisa : 13.11.2009

https://tutorial4free.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Tri omiljena broja Empty Re: Tri omiljena broja

Počalji od dusan2309 Sub Feb 20, 2010 10:12 pm

Jedina mana ovoga je uspostava veze u iznosu od 1.5 din+PDV+PUMT

dusan2309
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 293
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Tri omiljena broja Empty Re: Tri omiljena broja

Počalji od DonMilan Sub Feb 20, 2010 10:14 pm

ma meni nije skupo, ja to dobro iskoristim, minimalni razgovor je oko 10 min, a najvise sam razgovarao 1h 45min
DonMilan
DonMilan
Admin
Admin

Broj poruka : 1515
Datum upisa : 13.11.2009

https://tutorial4free.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Tri omiljena broja Empty Re: Tri omiljena broja

Počalji od dusan2309 Sub Feb 20, 2010 10:56 pm

Admin ::ma meni nije skupo, ja to dobro iskoristim, minimalni razgovor je oko 10 min, a najvise sam razgovarao 1h 45min
Ako se dobro iskoristi onda je super.
Bezveze bi bilo da razgovori traju krace.
U Telenoru je bolje to sto nema fiksne nadoknade za neke promocije, npr. za Mix, 10 para SMS, 10 para minut i sl.

dusan2309
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 293
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Tri omiljena broja Empty MTS kartica sa CD-om Zdravka Colica od 5. marta

Počalji od dusan2309 Sre Feb 24, 2010 6:04 pm

NOVI studijski album Zdravka Čolića, 13. po redu, zvaće se „Kad pogledaš me preko ramena“ i na njemu će biti 13 pesama. U Srbiji će se u prodaji pojaviti 5. marta, zajedno sa MTS karticom koja omogućava besplatne razgovore i SMS-poruke sa tri prijatelja, a u novim Čolinim pesmama uživaće i njegova publika u bivšim jugoslovenskim republikama, budući da će album istovremeno biti objavljen u čitavom regionu. Autori muzike na albumu „Kad pogledaš me preko ramena“, osim Čolića su i Aleksandra Milutinović i Momčilo Bajagić, dok su za tekstove bili zaduženi Marina Tucaković, Bora Đorđević, Dušan Kovačević, Nikola Čuturilo, Bajaga i Goran Bregović. Postprodukcija i miks albuma, čiji je omot dizajnirao Dragan Stefanović, rađeni su u londonskom studiju „Metropolis“.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=15&status=jedna&vest=171674&title_add=Pogled%20preko%20ramena&kword_add=zdravko%20colic&search=zdravko%20colic

dusan2309
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 293
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Tri omiljena broja Empty Novi CD Zdravka Čolića

Počalji od dusan2309 Sub Mar 06, 2010 3:11 pm

http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/novi-cd-zdravko-colic.html
Idealan poklon damama za 8. mart

Povodom 8. marta pripremili smo novi prepaid paket koji pored kartice sa nizom povoljnosti sadrži i najnoviji CD Zdravka Čolića „Kad pogledaš me preko ramena“. Cena paketa je samo 200 dinara, koliko je i kredit dobrodošlice koji Vas čeka na Vašoj prepaid kartici.

Nakon aktivacije kartice očekuju Vas i dodatne povoljnosti u vidu 500 bonus minuta za razgovore sa tri Friends & Family broja. Ovaj bonus dobijate odmah po aktivaciji kartice, a možete da ga iskoristite u periodu od 30 dana od dana aktivacije kartice.

Nakon toga imate mogućnost da, uz dopunu kredita od ukupno 300 i više dinara mesečno, svakog meseca do 31. decembra 2010. godine, ostvarite dodatnih 500 bonus minuta za razgovore sa tri Friends & Family broja. Bonus minute dobijene na ovaj način možete iskoristiti u periodu od 30 dana od trenutka dopune.

Ovaj promo paket će Vam omogućiti i da za 0 dinara šaljete SMS poruke ka Friends & Family brojevima!

Pozovite 778 i definišite svoja tri Friends & Family broja iz mt:s mreže.

Navedene povoljnosti možete ostvariti samo ukoliko aktivirate Vašu karticu do 31. avgusta 2010. godine.

Uživajte u muzici i besplatno razgovarajte i dopisujte se sa tri prijatelja do kraja 2010. godine!

dusan2309
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 293
Datum upisa : 22.11.2009
Godina : 38

Nazad na vrh Ići dole

Tri omiljena broja Empty Re: Tri omiljena broja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu