Tutorial4Free
Registrujte se na forum, ceka vas mnogo zanimljivih i korisnih stvari. REGISTRACIJA je veoma brza i jednostavna, NIJE POTREBNO aktivirati nalog, samo unesite podatke, ULOGUJTE se i uživajte......Very Happy

Join the forum, it's quick and easy

Tutorial4Free
Registrujte se na forum, ceka vas mnogo zanimljivih i korisnih stvari. REGISTRACIJA je veoma brza i jednostavna, NIJE POTREBNO aktivirati nalog, samo unesite podatke, ULOGUJTE se i uživajte......Very Happy
Tutorial4Free
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JakaSifra
Jaka Sifra
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Razmena seminarskih radova - Gotovi seminarski | diplomski | maturalni
Rapidshare-Obaveštenje! EmptyUto Apr 24, 2012 10:47 pm od seminarski

» vulica
Rapidshare-Obaveštenje! EmptyPon Apr 02, 2012 1:34 pm od vulica

» Kako da napravite katalog filmova
Rapidshare-Obaveštenje! EmptySub Mar 31, 2012 1:27 pm od DonMilan

» Kako skinuti pesmu sa Youtube-a?
Rapidshare-Obaveštenje! EmptySub Mar 31, 2012 1:26 pm od DonMilan

» Kako da listate PDF dokument kao časopis
Rapidshare-Obaveštenje! EmptySub Mar 31, 2012 1:26 pm od DonMilan

» KAKO DA prijavite lažan facebook profil
Rapidshare-Obaveštenje! EmptySub Mar 31, 2012 1:25 pm od DonMilan

» Dodavanje vodenog žiga u Wordu
Rapidshare-Obaveštenje! EmptyČet Mar 01, 2012 3:28 am od DonMilan

» Kako da numerišete od 3 stranice u Wordu
Rapidshare-Obaveštenje! EmptyČet Mar 01, 2012 3:27 am od DonMilan

» Word tutorijali - Promena veličine slova: mala u VELIKA
Rapidshare-Obaveštenje! EmptyČet Mar 01, 2012 3:26 am od DonMilan

JakaSifra
Jaka Sifra

Rapidshare-Obaveštenje!

2 posters

Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od >>RaVeN<< Pet Jul 02, 2010 4:08 pm

Prevod:


Od 29.juna 2010. Rapidshare će promeniti svoju ponudu i cene. Ubuduće, cena RapidShare naloga neće više biti povezana sa vremenskim periodom. Umesto toga, biće na raspolaganju 5 paketa sa različitim mogućnostima. Ovi paketi će se plaćati sa novom valutom koja će se zvati „Rapid“. U cilju davanja maksimalne fleksibilnosti našim kupcima prilikom izbora paketa, kupci će biti u mogućnosti da promene paket svaki dan i tako odaberu mogućnosti koje im najviše odgovaraju.
Svi prethodni Collector nalozi će biti automatski konvertovani u besplatne Premium naloge 1.jula 2010, i tako ostaviti mogućnost njima da nastave koristiti RapidShare usluge besplatno.

Šta se konkretno menja: cenovni model
Rapidshare će pokrenuti novu valutu: „Rapid”. To će omogućiti korisnicima da uzmu različite pakete od 29.juna 2010.
Rapidi se mogu nabaviti u sledećim paketima:
Pripejd krediti:
400 Rapida € 4,99
1.000 Rapida € 9,95
2.000 Rapida € 19,90
5.000 Rapida € 49,75
20.000 Rapida € 199,00

Mnogi korisnici će u startu imati Rapide na svojim nalozima jer će se prestali dani u postojećim Premium nalozima i neiskorišćeni TrafficShare automatski konvertovati u Rapide. Za svaki preostali dan, korisnik će dobiti 200 Rapida. Svaki GB TrafficShare će biti konvertovan u 5 Rapida.
Svi sakupljeni Free i Premium poeni će takođe moći da se konvertuju u Rapid do 6.jula 2010. Sve u svemu, 5000 Free Rapid poena i 5000 Premium Rapid poena iznosi 600 Rapida, ili drugi primer 50000 Free Rapid poena i 50000 Premium Rapid poena iznosi 6000 Rapida.
Maksimum 50000 Rapida se može dobiti konvertovanjem postojećih Rapid poena, Traffic Share-a ili preostalog vremena na Premium nalogu.

Šta se konkretno menja: ponuda
Ove promene neće ništa promeniti za Free korisnike. Vlasnici Collector naloga će dobiti besplatne Premium naloge, i tako imati mogućnost da kontrolišu svoje uploadovane fajlove u Premium zoni. Downlodovanje i Uploadovanje će ostati isto kao ranije na Collector nalozima.
Korisnici koji imaju Rapide će moći birati između 5 plaćenih paketa. Šta je posebno u vezi ovih paketa je činjenica da će svaki korisnik moći menjati opcije koje najviše odgovraju njima svaki dan. Na ovaj način, mi se nadamo da ćemo ponuditi još bolju uslugu i iznad svega, mnogo više fleksibilnosti nego pre.

Pregled plaćenih paketa:
Ime paketa Cena po danu Storage Količina Traffica po danu Filemanagement Directdownload Foldermanagement Verification Licence Manager Licence Manager+
RapidSmall 4 Rapida 10 GB 1 GB x x
RapidMedium 20 Rapida 50 GB 5 GB x x x
RapidBig 78 Rapida 200 GB 20 GB x x x x
RapidSupersize 229 Rapida 600 GB 60 GB x x x x x
RapidBusiness 449 Rapida 1200 GB 120 GB x x x x x x

* RapidSmall - Za RapidSmall paket, korisnici plaćaju 4 Rapida dnevno. Ovo im omogućuje 10GB Storage i dnevni traffic od 1GB. Uz to, imaju mogućnost file management i direct download opcija.
* RapidMedium - Oni korisnici koji odaberu RapidMedium dobijaju u zamenu za 20 Rapida dnevno, 50GB Storage i dnevni traffic od 5GB. Uz file management i direct downloads, korisnici će moći koristiti i Folder management.
* RapidBig - Vlasnici RapidBig naloga će imati pristup do 200 GB storage i dnevni traffic do 20GB. Uz sve RapidMedium opcije, ovi korisnici će imati takođe mogućnost i verifikacije svojih naloga. RapidBig paket košta 78 Rapida dnevno.
* RapidSupersize – Sa RapidSupersize nalogom, korisnici dobijaju 600 GB storage i 60 GB dnevnog traffica u zamenu za 229 Rapid dnevno. Kao dodatnu opciju, korisnici će imati mogućnost da prodaju lične fajlove preko Licence Managera.
* RapidBusiness - Sa RapidBusiness, poslovni korisnici imaju mogućnost da smeštaju fajlove i određuju ko ima pristup za 449 Rapida dnevno. Uz sve opcije od RapidSupersize ponude, korisnici će imati i pristup Licence Manager+.

Uz to, poslovni kupci mogu dobiti posebne ponude na zahtev.
Ako korisnici napune svoj nalog Rapidima putem kupovine ili konvertovanjem Rapid poena, Traffica ili preostalog vremena, oni će u startu dobiti najmanji paket (RapidSmall), sa mogućnošću promene na neki od većih paketa u bilo kojem momentu.
>>RaVeN<<
>>RaVeN<<
T4F V.I.P.
T4F V.I.P.

Broj poruka : 298
Datum upisa : 01.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od DonMilan Uto Jul 06, 2010 4:05 pm

Ja imam
Free RapidPoints: 12 939 Premium RapidPoints: 2 359

Kako se skupljaju premium rapid poeni a kako free i jer mi ostaju ovi poeni ako ih ne konvertujem
DonMilan
DonMilan
Admin
Admin

Broj poruka : 1515
Datum upisa : 13.11.2009

https://tutorial4free.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od >>RaVeN<< Uto Jul 06, 2010 7:44 pm

Nece biti vise rapid premium poena vec samo poena koji se zovu "Rapidi"
A ove imas objasnjenje kako se zaradjuju

Mnogi korisnici će u startu imati Rapide na svojim nalozima jer će se prestali dani u postojećim Premium nalozima i neiskorišćeni TrafficShare automatski konvertovati u Rapide. Za svaki preostali dan, korisnik će dobiti 200 Rapida. Svaki GB TrafficShare će biti konvertovan u 5 Rapida.
Svi sakupljeni Free i Premium poeni će takođe moći da se konvertuju u Rapid do 6.jula 2010. Sve u svemu, 5000 Free Rapid poena i 5000 Premium Rapid poena iznosi 600 Rapida, ili drugi primer 50000 Free Rapid poena i 50000 Premium Rapid poena iznosi 6000 Rapida.
Maksimum 50000 Rapida se može dobiti konvertovanjem postojećih Rapid poena, Traffic Share-a ili preostalog vremena na Premium nalogu.
>>RaVeN<<
>>RaVeN<<
T4F V.I.P.
T4F V.I.P.

Broj poruka : 298
Datum upisa : 01.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od DonMilan Uto Jul 06, 2010 10:40 pm

ma ja razumem to nego ja imam free rapid poene 12000 a premium rapid 2000..........tako da ne mogu da uzmem 600 rapida kad nemam 5000 ovih premum........kapiras.......a isto ne mogu da konvertujem free u premium poene..........a ranije mi je trebalo 10000 free poena za 1 mesec premium
DonMilan
DonMilan
Admin
Admin

Broj poruka : 1515
Datum upisa : 13.11.2009

https://tutorial4free.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od DonMilan Uto Jul 06, 2010 10:44 pm

propali mi poeni.....da sam pre 15 dana konvertovao ima bih mesec dana besplatno...........a kako ce sad da ide koliko downloada za 1 Rapid
DonMilan
DonMilan
Admin
Admin

Broj poruka : 1515
Datum upisa : 13.11.2009

https://tutorial4free.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od >>RaVeN<< Sre Jul 07, 2010 12:32 am

Jbga i meni je propalo dosta poena sta da se radi kad nisu bas to lepo i dobro objasnili, mada mi je ostalo dovoljno da skidam narednih mesec dana...a i sire Very Happy
>>RaVeN<<
>>RaVeN<<
T4F V.I.P.
T4F V.I.P.

Broj poruka : 298
Datum upisa : 01.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od DonMilan Sre Jul 07, 2010 12:59 am

caskom a sada kako da skupljam ove rapide koliko dobijam i kako
DonMilan
DonMilan
Admin
Admin

Broj poruka : 1515
Datum upisa : 13.11.2009

https://tutorial4free.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od >>RaVeN<< Sre Jul 07, 2010 12:34 pm

E to ni meni nije jasno, izgleda da cemo da prelazimo na neke free fajl hostove ili na neke alternativne, mada licno za mene, Rapidshare is the best!!!
>>RaVeN<<
>>RaVeN<<
T4F V.I.P.
T4F V.I.P.

Broj poruka : 298
Datum upisa : 01.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od DonMilan Sre Jul 07, 2010 1:02 pm

znas sta i za mene je rapidshare bio the best, čak i kad su uveli ova nova pravila kad ne možeš da skidaš jer nema slobodnih slotova.........ali od juče više nisu moj izbor.........znači stvarno preteruju........danas ima mnogo više uploada na megaupload i na druge nego što je to bilo ranije
DonMilan
DonMilan
Admin
Admin

Broj poruka : 1515
Datum upisa : 13.11.2009

https://tutorial4free.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Rapidshare-Obaveštenje! Empty Re: Rapidshare-Obaveštenje!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu